top of page
20200719_161322.jpg

Artėjantys renginiai

Kviečiame Islandijos lietuvius aktyviai dalyvauti bendruomenės organizuojamuose renginiuose. Įvairūs seminarai, kino seansai, labdaros renginiai, edukaciniai užsiėmimai bei valstybinių švenčių minėjimai - tai tik dalis mus kartu suburiančių progų. Čia galite rasti pranešimus bei naujienas apie artėjančius Islandijos lietuvių bendruomenės renginius, kviečiančius burtis drauge.

Valentino diena

Vakarėlis Valentino belaukiant

Už lango siaučiant pūgoms kviečiame pasidalinti gera nuotaika lietuviškos šokių muzikos vakarėlyje, skirtame paminėti artėjančią Šv. Valentino dieną!

 

Kada? Vasario 3 d. (šeštadienį), nuo 20 val.

Kur? Catalína baro pokylių salėje, adresu Hamraborg 11, 200 Kópavogur

Bilieto kaina 3.500 kr.

Registruokitės žinute Neringai.

Pasaulio cepelinų diena

Nuo 2014-ųjų vasario vieno Amerikos lietuvio iniciatyva švenčiama Pasaulinė cepelinų diena!

Islandijos lietuvių bendruomenė neketina praleisti progos pasimėgauti tradiciniais lietuviškais skoniais ir kviečia narius bei jų draugus vasario 4 d., sekmadienį, 13 val. atvykti į Ártúnsskóli mokyklos aktų salę pasigardžiuoti rankų darbo didžkukuliais. Maloniai lauksime!

Virsime cepelinus su mėsa ir su varške, patieksime su padažu.

Vienos didelės (2 vnt.) cepelinų porcijos kaina 2.500 kr.

Pavalgius vaišinsime kvapnios kavos puodeliu.

Registruokitės žinute Neringai.

cepelinu diena
alisa-anton-96DLEqdKeC4-unsplash.jpg

Kalėdinė mugė

Kokios gi Kalėdos be lietuviško skonio ant jaukaus mūsų švenčių stalo? Turime gausų būrį gamintojų, kurie kas metus pasiūlo ne tik skanumynų, bet ir įvairiausių grožybių ir praktinių dalykų mūsų namams.
 

Kada? Gruodžio 19 dieną, 13 val.

Kur? Adresu - Aflagrandi 40

Kalėdų šventė

Po ilgų apmąstymų ir įvairių bandymų išlaviruoti tarp visų suvaržymų ir apribojimų, nusprendėme vaikų kalėdinę šventę daryti lauke. Juk mes visi turime šiltų drabužių ir galime linksmai pašėlti drauge. Kaip sakoma, „Jei gyvenimas pametėja mums citriną, pasigaminkime iš jos limonadą“!
Laukiame visų Kalėdų šventėje gruodžio 11d, 13:00 val.

Kaledine svente_edited.jpg
bottom of page