top of page

Bendruomenės sveikata: kviečiame edukuotis kartu su Žydrūne


Bendruomenės sveikata

Dalinamės puikiomis naujienomis: prie mūsų bendruomenės prisijungia nauja narė Žydrūnė — Klaipėdos universiteto „Visuomenės sveikatos ugdymo“ programos magistrantė ir būsima visuomenės sveikatos specialistė. Mūsų bendruomenėje ir Islandijos lituanistinėje mokykloje „Trys spalvos“ ji atliks savo studijų praktiką. Žydrūnės prisistatymas:


„Sveiki, mano vardas Žydrūnė ir esu pirmo kurso magistro studentė iš Klaipėdos universiteto „Visuomenės sveikatos ugdymo“ programos. Kaip būsima visuomenės sveikatos specialistė skatinu ir propaguoju mokinių ir darbuotojų sveikatą bei gerovę. Daugiausia dėmesio skirdama prevencinei priežiūrai ir sveikatos ugdymui, dirbu siekdama sukurti saugią ir sveiką aplinką, kuri palaikytų bendrą visos mokyklos bendruomenės narių gerovę. Įgyvendindama įrodymais pagrįstas mokslo strategijas ir intervencijas, stengiuosi spręsti sveikatos problemas, užkirsti kelią ligų plitimui ir puoselėti gerovės kultūrą mokyklos aplinkoje. Tikiu, kad sutelkdami dėmesį į visų mokyklos bendruomenės asmenų prevenciją ir švietimą, galime prisidėti prie sveikesnės ir klestinčios aplinkos.“


Džiaugiamės galėdami pasveikinti Žydrūnę mūsų bendruomenėje! Ji planuoja vesti seminarus ir rašyti tinklaraščio įrašus bendruomeninės sveikatos ugdymo temomis, dalintis naujausiomis šios srities žiniomis ir patarimais. Tikime, kad jos patirtis ir įžvalgos suteiks mums daug naudingos informacijos bei įkvėpimo.


Kviečiame visus sekti Žydrūnės naujienas bendruomenės ir mokyklos internetinėse svetainėse, skaityti jos įrašus ir dalyvauti seminaruose.


Linkime Žydrūnei sėkmės!


Visuomenės sveikatos specialistė Žydrūnė

Bendruomenės sveikata yra svarbi visuomenės gerovės dalis, kurią formuoja tarpusavio ryšiai, sveikatos priežiūra ir bendras požiūris į sveikatą. Bendruomenės sveikata taip pat priklauso nuo švietimo ir informuotumo lygio, skatinančio sveikatą palaikančius įpročius bei sveikatą skatinančią aplinką. Edukuokimės ir tinkamai pasirūpinkime savimi ir savo artimaisiais, siekdami kartu kurti stiprią ir sveiką bendruomenę.

Comments


bottom of page