top of page

Išsaugokime Lietuvos pilietybę: kviečiame į pokalbių vakarą su Gabrieliumi Liaudansku-SvaruArtėjant gegužės 12-osios referendumui dėl Lietuvos pilietybės išsaugojimo priėmus kitos šalies pilietybę į svečius apie tai padiskutuoti pasikvietėme Gabrielių Liaudanską-Svarą!


Maža renginio intriga: Gabrielius bus ne vienas! Neabejojame, kad mūsų laukia įdomus ir nuotaikingas susitikimas. Visus Islandijos lietuvius raginame atvykti ir aktyviai dalyvauti diskusijoje!


Pokalbių vakaras su Gabrieliumi Liaudansku-Svaru įvyks balandžio 13 d., šeštadienį, 18:00 val. Ártúnsskóli mokyklos aktų salėje, Reikjavike.


Renginys nemokamas ir atviras visiems. Registruokitės mūsų svetainėje arba parašydami žinutę Neringai Eidukienei. Laimingų registracijos numerių lauks siurprizai!


Renginį iš dalies remia Lietuvos respublikos užsienio reikalų ministerija. 

Daugiau informacijos apie balsavimą 2024 m. rinkimuose ir referendume teikia Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija:Atsakymus į kitus rūpimus klausimus, susijusius su referendumu dėl pilietybės išsaugojimo, rasite Lietuvos Respublikos Vyriausybės interneto svetainėje www.referendumas2024.lt.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page