top of page

Islandijos lietuvių bendruomenės susitikimas su Kotryna Gotberg

Ką žinome apie laimę? Kas padaro gyvenimą laimingą? Ar kievieno iš mūsų atsakymas į šį klausimą skiriasi ar yra ir universalių dalykų? Kaip galime padėti sau ir kitiems jaustis gerai?


Rugsėjo 18-ąją bendruomenės narius kvietėme į susitikimą su viešnia iš Lietuvos — psichologe Kotryna Gotberg. Susitikimo-seminaro metu drauge apžvelgėme, ką šiandien apie laimę sako filosofai, psichologai ir neuromokslininkai. Pasigilinome į praktines rekomendacijas ir būdus, kaip kurti palankią aplinką, „neperdegti“ veiklose ir didinti psichologinį atsparumą.


Kotryna Gotberg — psichologė, sertifikuota vadybos konsultantė, PRIMUM ESSE mokymo grupės vadovė, turinti daugiau nei 20 metų konsultavimo ir dėstymo patirties. Kotrynos veikla: ugdymo ir konsultavimo projektai organizacijų tobulinimui; mokymai vadovams, specialistams, komandoms ir bendruomenėms; darbas tarpdisciplininėse ekspertinėse grupėse. Psichologė nepaliaujamai domisi vadybos, švietimo ir socialinėmis inovacijomis. 


Po apsilankymo Islandijos lietuvių bendruomenėje Kotryna rašė:


Kai važiuoji pas tautiečius Islandijoje ir supranti, kad atvažiavai į šeimą. 💛 O tada pajauti — kad į savo 💚 Ačiū visiems, kurie buvote kartu ir padėjote patirti Islandiją! Už rūpinimąsi ir draugystę, už keliones, istorijas, juokus, puikias vakarienes ir iš samanų nuskintas uogas. Už galimybę pamatyti stulbinančią gamtą, pirmą kartą patirti ugnikalnį naktį ir važiavimą upe! Už spalvų, peizažų, stichijų, ir taip pat — jausmų įvairovę.


Ir svarbiausia. Visada žinojau, kad lituanistinės mokyklos atlieka svarbų darbą. Bet kai pamatai šeštadienį besirenkančias besišypsančias šeimas, supranti, kad kai kurie važiavo 150 kilometrų, klausaisi, kaip paaugliai dalinasi istorijomis, laikas nuo laiko pasitikslindami lietuvišką žodį, tuomet iš tiesų supranti, kokią misiją atlieka lituanistinių mokyklų komandos. ❤️


Akimirkas iš susitikimo su Kotryna galite pamatyti mūsų nuotraukų galerijoje.
コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page